Nas tym
Prodej
Kontakt

 

 

 

 

 

 

AB insolvence v.o.s.
Na Poříčí 24
110 00 Praha 1
Tel: 221 774 888


Vavrina

Mgr. Ing. Jan Vavřina

advokát se zvláštní zkouškou insolvenčního správce a  mnohaletými praktickými zkušenostmi s problematikou konkursů velkých společností (strojírenská společnost, developerská společnost, stavební společnost, nejvýznamnější dovozce ovoce a zeleniny, výrobce obuvi) a zkušenostmi při zastupování věřitelů v insolvenčních a s nimi souvisejících řízeních. V praxi výborně kombinuje své právní a technické vzdělání a zkušenosti získané v rámci své inženýrské a právní činnosti.

Urbanec

Mgr. David Urbanec

advokát se zkouškou insolvenčního správce s bohatými zkušenostmi při zastupování věřitelů v konkursních a insolvenčních řízeních malých i velkých společností (největší tuzemská společnost lodní přepravy, developerská společnost) včetně uplatňování věřitelských práv a zastupování v incidenčních sporech či excindačních sporech. Právní poradenství a zastoupení poskytuje i konkursním/insolvenčním správcům.

Dunovska

JUDr. Barbora Simon Dunovská

advokátka s mimořádnými zkušenostmi v oblasti řešení rizikových úvěrů a úpadkových situací nelikvidačním způsobem, zejména formou restrukturalizací úvěrových a zajišťovacích vztahů či společností dlužníků. V průběhu své 17ti-leté advokátní praxe zastupovala věřitele nejen při restrukturalizačních jednáních s dlužníky a vymáhání pohledávek, ale i v průběhu konkursních řízení značného rozsahu jako zástupce ve věřitelských orgánech (teplárenská společnost, zbrojařská společnost).

AB insolvence v.o.s. 2010 - 2016